foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

8 03PP 1 of 1 2

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień z powodu pięknego prezentu – wymarzonego domku dla lalek, który będzie służył dzieciom przez lata. 

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w Punkcie Przedszkolnym

dz bid 1 of 1 6

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 30 stycznia 2020 roku w Punkcie Przedszkolnym odbyła się ta wspaniała uroczystość.  Na wstępie Pani Dyrektor Ewa Kowalska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były wiersze i piosenki okolicznościowe, przypominające jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. 

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym

swietaPP 1 of 1W punkcie przedszkolnym czuć już święta. Pierwszym zwiastunem że już niedługo gwiazdka był Mikołaj, który odwiedził nas 6 grudnia i obdarował prezentami. Natomiast w piątek 20 grudnia wspólnie zasiedliśmy do posiłku wigilijnego i śpiewaliśmy kolędy.
W tym świątecznym nastroju życzymy Wszystkim Radosnych Świąt!

Czytaj więcej: Świątecznie w Punkcie Przedszkolnym

weter 1 of 1

Miniony tydzień poświęcony był tematyce zwierząt domowych, dlatego 5 grudnia do punktu przedszkolnego przybyła Pani Sylwia Szymczak Sierant lekarz weterynarii, opowiedziała o swojej pracy i o tym jak opiekować się zwierzętami. Przedszkolaki pilnie słuchały Pani weterynarza ale i z chęcią opowiadały o swoich pupilach. Pani Sylwia uświadomiła, że zwierzęta, podobnie jak ludzie chorują i wymagają  leczenia. Dzieci dowiedziały się jak opiekować się psami, kotami i innymi zwierzętami domowymi. Jak poznać, kiedy zwierzak jest chory i kiedy przyprowadzić go do weterynarza. Przypomniała również jak ważne dla zdrowia pupila są szczepienia ochronne. Pani weterynarz przyniosła ze sobą podstawowy sprzęt lekarski - stetoskop oraz różnych rozmiarów strzykawki, dostosowane do rozmiarów zwierzęcia. Dzieci przez moment mogły wcielić się w rolę lekarza.

Czytaj więcej: Weterynarz w Punkcie Przedszkolnym

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Bedlnie Rights Reserved.