foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

„Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj!” śpiewająco, słowami hymnu przedszkolaka dzieci z Punktu Przedszkolnego rozpoczęły dzisiejsze świętowanie. Wesołe przedszkolaki poprzez powtarzanie słów przyrzeczenia obiecały że będą dzielnymi, pomocnymi dzieciakami na medal, a potwierdziły ten fakt odciskiem swojej dłoni. Dzieci w nagrodę otrzymały korony super-przedszkolaka, odwiedziła nas również Pani Dyrektor z koszem słodkości. Były śpiewy, tańce i konkursy przy muzyce, a gdy już brakowało sił do zabawy czekał na nas stół ze słodkościami i soczkami. Dzieci przeniosły się w prawdziwy bajkowy seans z postaciami z dzieciństwa swoich rodziców. Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Agnieszka Kubiak obdarowała wszystkie dzieci balonami. Dzień pełen pozytywnych emocji zaliczamy na poczet tych najbardziej udanych.

119922311 344349706799927 7288030053304883502 n

Czytaj więcej: Dzień Przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym

Dzieci z Punktu Przedszkolnego włączyły się w akcję OSP Bedlno i zbierają nakrętki dla Radaka poszkodowanego w wypadku. Już od najmłodszych lat uczymy się pomagać :)

 

nakrtki

Drodzy Rodzice i Dzieci z Punktu Przedszkolnego

Podsumowując rok przedszkolny 2019/2020 należy stwierdzić, że nie był łatwy, zwłaszcza w okresie COVID 19, gdzie dzieci zdalnie realizowały podstawę wychowania przedszkolnego. Chylę czoło przed Wami Rodzice i dziękuję Wam za to, że współpracowaliście z nauczycielami dla dobra dzieci. Za miniony czas współpracy w trybie stacjonarnym, dziękuje serdecznie za pomoc i życzliwość oraz wsparcie. Szczególnie dziękuję Radzie Rodziców wraz z przewodniczącą Panią Martyną Wasiak.

Na czas wakacji życzę Dzieciom i Rodzicom dobrego i bezpiecznego wypoczynku po tym trudnym czasie epidemii.  Mam nadzieję, że w kolejnym   roku nie będziemy się mierzyć z edukacją zdalną zwłaszcza na etapie przedszkolnym czego życzę wszystkim i sobie.

Ewa Kowalska

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Bedlnie Rights Reserved.