foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Informacje dla Uczniów klasy VIII- doradztwo zawodowe

 

Zarządzenie nr 11/2020 ŁKO z 30 stycznia w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, postępowania uzupełniającego, a także składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia), na semestr pierwszy klas I szkół policealnych i branżowych szkół II stopnia oraz do szkół dla dorosłych w województwie łódzkim

Zarządzenie nr 11/2020 ŁKO. Plik do pobrania

                                                                                                                                                            Pozdrawiam.

                                                                                                                                                         Olga Wilczyńska

kellog 1 of 1 4

W dniu 12 czerwca 2019 r. sadziliśmy krzewy trzmieliny, jałowca płożącego, tawuły  w szkolnym ogrodzie dydaktycznym na dużym skalniaku. 

Wspaniała grupa Ekologów z Firmy Kelloggs  podarowała nam  krzewy w celu wzmocnienia zachowań proekologicznych naszej społeczności szkolnej.

Organizatorem akcji było Szkolne Koło LOP.

Czytaj więcej: Akcja ekologiczna z Firmą Kellog s z Kutna

18 kwietnia 2018 r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach komiksowych prowadzonych przez Zbigniewa Masternaka. Podczas zajęć poznali budowę i sposób tworzenia komiksu, a następnie przystąpili do opracowywania własnych historyjek obrazkowych. 
Spotkanie zakończyło się wyłonieniem przez prowadzącego najlepiej stworzonych komiksów. Zdaniem pana Masternaka na szczególną pochwałę zasłużyli Kuba Antczak, Zuzia Lucińska, Antosia Bogdańska i Weronika Tarczyńska. Gratulujemy!biblioteka 1 2

biblioteka 1 3

Czytaj więcej: Zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Bedlnie Rights Reserved.