foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

happy 1 of 1 2

14 listopada bieżącego roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Płocka i Stróżewka. W kinie „Przedwiośnie” obejrzeli  film pt. „Baranek Shaun”. To było niezwykłe przeżycie. Widownia reagowała wyjątkowo głośno i emocjonalnie.

Po zakończonej projekcji wszyscy udali się Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku.  Tutaj czekało na dzieci wiele atrakcji.  Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać.

Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć. Atrakcją były również zabawy z animatorem – panią, która tańczyła z dziećmi makarenę i inne tańce, a na koniec zabawy puszczała bańki mydlane.

 happy 1 of 1 3

happy 1 of 1 4

W czasie pobytu spędzonego na wyczerpujących zabawach ruchowych każdy spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo dzieci postanowiły  zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami w bufecie znajdującym się w Centrum Zabaw. Na zakończenie dzieci uczestniczyły w fascynujących warsztatach chemicznych. Podczas drogi powrotnej na żadnej  twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni…

happy 1 of 1 5

happy 1 of 1 7

happy 1 of 1

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Bedlnie Rights Reserved.