Nowe informacjeSzanowni Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej w Bedlnie

W związku ze zmianami kalendarza w szkołach spowodowanych Covid-19 Wasze Dzieci mają możliwość skorzystania z konsultacji na terenie szkoły

***od 25 maja 2020r klasa VIII ze wszystkich przedmiotów objętych ramowym planem nauczania, szczególnie z przedmiotów egzaminacyjnych (matematyka, język polski, język angielski). Wymiar tych konsultacji uzależniony jest od potrzeb ucznia. (wytyczne MEN).

***od 01 czerwca 2020r  będą mogli również skorzystać z konsultacji uczniowie pozostałych klas, ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły.

Skontaktują się z Państwem wychowawcy w tej sprawie . Decyzję w sprawie konsultacji podejmują Rodzice, są dobrowolne dla ucznia, natomiast dyrektor szkoły jest zobowiązany je zorganizować, biorąc pod uwagę możliwości szkoły.

Przypominam, że zbliża się koniec roku szkolnego, egzamin ósmoklasisty16-18 czerwca, rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Jeśli jakieś uwagi lub sugestie proszę pisać na emaila służbowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dzwonić, jestem pod telefonem od poniedziałku do piątku  ( 24 2821348) do Państwa dyspozycji   8.00-16.00

 z wyrazami szacunku Ewa Kowalska