foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Możliwe będzie realizowanie praktycznej nauki zawodu w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego nadal będą się uczyć zdalnie, poza wyjątkami dotyczącymi kształcenia zawodowego.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania szkół i placówek znajdą Państwo w komunikacie MEiN, który wraz z nowymi regulacjami prawnymi dołączam do wiadomości. Informacje te zamieściliśmy również na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-nauki-w-szkolach-i-placowkach-po-feriach.

Z wyrazami szacunku

Czytaj więcej: Informacja Ministra Edukacji i Nauki

Szanowni Rodzice /dzieci z Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego, uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Bedlnie/

Zmiany po Feriach

  1. Przedszkolaki uczęszczają nadal w reżimie sanitarnym określonym wcześniej.
  2. Klasy I-III wracają do szkoły od 18 stycznia 2021r (aktualizacja regulaminu pracy szkoły)
  3. Klasy IV-VIII nadal uczą się zdalnie.

Organizacja zajęć w szkole będzie odbywać w pełnym reżimie sanitarnym  zgodnie z  ostatnimi wytycznymi MEiN, MZ i GIS.

  

Aktualizacja regulaminu pracy Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Bedlnie  dla klas I-III w okresie COVID -19

 

Harmonogram dowozów i  odwozów  uczniów klas I –III  i Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Bedlnie

  I. AUTOBUSY SZKOLNE – dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I-III

Dzień tygodnia

Przywóz

Odwóz

Poniedziałek

7.30

12.45

Wtorek

7.30

12.35

Środa

7.30

12.35

Czwartek

7.30

12.35

13.30

Piątek

7.30

11.40

II. UCZNIOWIE DOWOŻENI PRZEZ RODZICÓW WŁASNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU

Dzień tygodnia

Przywóz

Odwóz

Poniedziałek

7.45

12.35

Wtorek

7.45

12.45

Środa

7.45

12.45

Czwartek

7.45

12.45

13.30

Piątek

7.45

11.50

W zakresie działań realizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku szkolnym 2020/2021 został przeprowadzony konkurs zatytułowany: „Napisz recenzję i wygraj nagrody!”. Akcja miała na celu promocję nowości zakupionych do biblioteki i zainteresowanie nimi uczniów. Recenzją, która zwróciła uwagę jury jest praca uczennicy klasy 7-Antoniny Bogdańskiej. Prezentujemy ją w oryginale na stronie internetowej. Gratulujemy!

Zachęcamy wszystkich do czytania, które ma głębię i sens.
Organizatorki p. Beata Adamiak, p.Olga Wilczyńska

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu "Napisz recenzję i wygraj nagrody!” 

Ferie z TVP 

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu! 

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Czytaj więcej: OFERTA MEN NA FERIE

bFerie

Wszystkich uczniów, dzieci  bardzo proszę o zachowanie podczas ferii szczególnej ostrożności i o przestrzeganie reżimu sanitarnego. Chciałbym, by zimowa przerwa w nauce była regeneracją sił fizycznych i psychicznych (zwłaszcza po długim okresie nauki zdalnej), rozwijaniem zainteresowań i uzdolnień, i odbywała się w bezpiecznych warunkach. Mam nadzieję, że zimowy wypoczynek przyniesie Wam wiele radości.

PAMIĘTAJCIE

  • wychodząc bawić się na dwór, ubieraj się stosownie do pogody, tak, aby nadmiernie nie wychłodzić swojego organizmu. Idąc na dłuższy spacer w zimowej aurze warto zaopatrzyć się w ciepły napój w termosie;

Czytaj więcej: Bezpieczne ferie od 04 stycznia do 17 stycznia 2021

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Bedlnie Rights Reserved.