W związku z pracami termomodernizacyjnymi budynku szkoły oraz sytuacją epidemiologiczną w kraju  Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody  organizuje akcję w następujący sposób:

1. Obejrzenie filmiku w każdej klasie, punkcie przedszkolnym, oddziale przedszkolnym na temat  ZWIĄZANY Z HASŁEM TEGOROCZNEJ AKCJI "MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ" (pomoc wychowawcy).

2. Każda klasa, oddział wykona jedną tabliczkę (najlepiej używać materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne)  z hasłem tegorocznej akcji - tabliczki zostaną rozmieszczone w różnych miejscach w szkole i na terenie przyszkolnym - termin do 23 września.

3. W najbliższy weekend prosimy Was abyście posprzątali  ze swoją Rodziną na własnym podwórku, ogródku, skalniaku.... Zróbcie zdjęcie i przyślijcie na maila opiekunek SKLOP Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     

Opiekunki  SKLOP :Ewa Kowalska , Beata Adamiak