foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ms 1 of 1 8

Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również nasze przedszkolaki  zaopatrzone w rękawice i worki  zaangażowały się w tę akcję. Dzieci 5,6- letnie pomagały w sprzątaniu  terenu przy szkole,  gdzie zebrano kilka worków śmieci. Dzięki temu wokół szkoły zrobiło się czysto i przyjemnie.Głównym celem tej akcji było ukazanie dzieciom skutków zaśmiecania „świata”, wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska, recyklingu. Mamy nadzieję, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.

Czytaj więcej: Już przedszkolak wie, że świat sprząta się!

dzprzed 1 of 1Z tej okazji w Oddziale Przedszkolnym i Punkcie Przedszkolnym Panie zorganizowały wspaniałą zabawę dla dzieci. Były tańce i swawole, wiele konkursów i wspólnych zabaw.

Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Buziaki przedszkolaków wymalowane przez Panie dostarczały dodatkowych, pozytywnych emocji. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się.  

Na zakończenie panie złożyły dzieciom najserdeczniejsze życzenia.

Czytaj więcej: 20 września obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Bedlnie Rights Reserved.